O NAS

TWORZYMY
APLIKACJE
NA SYSTEMY
IOS I ANDROID

Robimy to, co kochamy i potrafimy najlepiej. Każdego dnia zamieniamy kod w konkretne produkty i usługi dostosowane do potrzeb naszych klientów i użytkowników. Jesteśmy szybcy w działaniu, zbieraniu informacji i ich analizie. Pracujemy dla Ciebie, dbając o jakość kodu, który tworzymy. Niczym strażnicy galaktyki zapewniamy bezpieczeństwo realizowanych projektów.

Jeśli jesteś gotowy na kosmiczną podróż, zapraszamy Cię na pokład. Dołącz do kilkudziesięciu zadowolonych klientów. Przestrzeń układów IT stoi przed Tobą otworem. Podczas wyprawy załoga naszego statku kosmicznego nie wprowadzi Cię w sferę fantastycznych ciekawostek, tylko odkryje przed Tobą tajemnicę skutecznych projektów.

JAK PRACUJEMY?

custom

ESTETYCZNIE

Wiemy, jak ważną rolę spełnia opakowanie. Stąd też ogromne znaczenie ma dla nas wygląd tworzonych produktów. Piękny design sprawdza się przecież marketingowo i pozwoli wyróżnić Twój produkt lub usługę na tle konkurencji.

web

METODOLOGICZNIE

SCRUM lub KANBAN to metody, których używamy do zarządzania procesami. Wszystkie prace dokumentujemy w repozytorium GIT (Bitbucket).

Jako klient posiadasz do niego dostęp i możesz w każdym momencie dokonać inspekcji kodu. Co więcej, udostępniamy Ci dokumentację zadań na JIRA, dzięki czemu masz pełny wgląd w proces tworzenia aplikacji iOS, Android itd.

web

NARZĘDZIA

web web web web web web

web

JĘZYKI PROGRAMOWANIA

  • PHP (Laravel, Phalcon, Symphony, Doctrine, Zend)
  • JavaScript (Node.JS)
  • Java (Android)
  • Objective-C (iOS)
  • SWIFT (iOS)
  • MySQL, Redis, RabbitMQ, Eloquent, Elasticsearch, Kibana

MoreFromIT A PILNE PROJEKTY

Nie boimy sie krótkich terminów

Tworzymy prototypy nawet w 48h, bo projekty, które wykonaliśmy w tym trybie, nierzadko okazywały się bardziej rentowne dla naszych klientów.

Wierzymy, że szybkości nie da się utrzymać bez sprawnie funkcjonującej technologii. Stąd działający produkt jest dla nas priorytetem.

PARTNERZY

img
img

OUTSOURCING IT - TEAM

Adam Bisz

Adam Bicz

CEO/Founder

Programista od 14 lat. Co-founder projektów Lingly i Codearena. CTO w firmie Sendingo. Pracował w Polsce, Niemczech i Dubaju. Twórca niezwykle popularnych aplikacji mobilnych (niektóre z nich pobrane zostały już ponad milion razy!). Kluczowymi słowami są dla niego: stabilność, niezawodność i opłacalność biznesowa projektów.

Kajetan Maćkowiak

Kajetan Maćkowiak

COO/CSO/Founder

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat sportu, były koszykarz. W swojej karierze tworzył i rozwijał takie projekty, jak: Sprzedajemy.pl, Activegps.pl, Virtuality360.com, Sendingo.pl. Kształcił się w USA i Australii. Specjalista od rozwoju start-upów - główne obszary jego zawodowych zainteresowań to zarządzanie, sprzedaż oraz marketing.

Marcin

Marcin

New Business Manager

Od początku kariery zawodowej związany z obsługą klienta i sprzedażą w różnorodnych branżach. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest przekonany, że kluczem do sukcesu jest stałe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, dlatego może pochwalić się udziałem w wielu szkoleniach oraz studiami podyplomowymi z zakresu nowoczesnego marketingu. 195 cm niepoprawnego optymizmu. Człowiek od rzeczy niemożliwych, nigdy nie mówi, że się nie da. Prywatnie uzależniony od seriali i kompotu z wiśni, miłośnik kultury japońskiej.

Jakub

Jakub

Project Manager

Człowiek orkiestra. Łatwiej policzyć palce u rąk niż tematy, o których nie potrafi długo i fascynująco opowiadać. Pasjonuje się biznesem i nowoczesnymi sposobami zarządzania projektami. Nie lubi monotonii i najlepiej czuje się, kiedy dużo się dzieje.

Alicja

Alicja

Project Manager

Od wielu lat związana jest z projektami UE. Od niedawna zdobywa doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi. Wolny czas uwielbia spędzać, oglądając thrillery oraz czytając książki o psychologii. Miłośniczka jazdy na rowerze i pole dance.

Marcin

Marcin

Operations Manager

Ekspert w dziedzinie Kadr i Płac. Lider działu operacyjnego. Dba o finanse firmy. Specjalizuje się w optymalizacji kosztów. Pasjonat łowiectwa i off- roadu.

Natalia

Natalia

Office Manager

Nasz biurowy anioł. Pasjonatka tańców latynoamerykańskich i fotomodelka. Zafascynowana zdrowym stylem życia.

Piotr

Piotr

iOS Developer

Po pierwsze: programista-pasjonat. Człowiek od wszystkiego, co związane jest z programowaniem. Po drugie: jak nie ma ticketa, to nie ma tematu. Prywatnie: wiecznie zajęty. Nieobcy jest mu żaden rodzaj muzyki. Uwielbia jazdę motocyklem.

Krzysiek

Krzysiek

iOS Developer

Programista IOS z pasji, nie tylko z obowiązku. Obsesja na punkcie produktów z logiem nadgryzionego jabłka pozwoliła mu zebrać pokaźną kolekcję iPhone’ów. W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę na temat nowych technologii oraz biega.

Marcin

Marcin

iOS Developer

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, posiadający doświadczenie w rozwoju oprogramowania w technologiach Java oraz C++. Pasjonat technologii mobilnych. Prywatnie miłośnik podróży, świata SF, dobrego electro i przede wszystkim - sportów ekstremalnych. Zapalony kitesurfer, snowboarder i wakeboardzista. Ostatnia zajawka zainspirowała go do stworzenia kameralnego wakeparku pod Wrocławiem.

Adam

Adam

Android Developer

Michal

Michał

Android Developer

Artur

Artur

Android Developer

Pasjonat Androida. W wolnych chwilach interesuje się motoryzacją i sportami walki.

Pawel

Paweł

Android Developer

Zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na platformę Android. Fan nowych technologii, motoryzacji oraz dobrego jedzenia. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

hanna

Hanna

Android Developer

Hanna dołączyła do MoreFromIT.com jako jedyna dziewczyna w dziale mobile developerów. Pochodzi z Ukrainy, lecz zakochała się we Wrocławiu. W wolnym czasie uprawia trekking górski uwieczniając piękne widoki na fotografiach. Lubi dobrą muzykę i zabawę ze zwierzętami.

Jarek

Senior PHP Developer

Ukończył UAM w Poznaniu. Programowaniem zajmuje się od ponad 20 lat. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki - na cuda potrzebuje dwa dni. Poza pracą mąż i ojciec dwóch urwisów. W chwilach wolnych aktywnie uprawia wędkarstwo.

Donimik

Dominik

PHP Developer

Od najmłodszych lat zainteresowany informatyką. Pierwsze kroki w programowaniu stawiał już w wieku 13 lat. Zapalony użytkownik Linuxa. Nie zapomina także o zdrowym stylu życia, a jego następnym celem jest przebiegnięcie maratonu.

Jakub

Jakub

PHP Developer

Doświadczony w pracy przy produktach SaaS. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Oprócz kodowania w PHP, uwielbia embedded C oraz robotykę.

Oleg

Oleg

PHP Developer

Od 4 lat zajmuje się rozwojem aplikacji webowych, zaś od 2 poszerza swoje umiejętności w dziedzinie aplikacji mobilnych. Jego entuzjazm i chęć rozwoju od razu podbiły nasze serce - szybko zrozumieliśmy, że chcemy go w naszej firmie! Swoją przygodę z programowaniem rozpoczął jako 15-latek. Jako 18-latek napisał swój pierwszy mp3-player. W wolnych chwilach najchętniej gra na gitarze - jak przyznaje jednak, granie na niej idzie mu, niestety, znacznie słabiej niż kodowanie ;)

Szymon

Szymon

PHP DEVELOPER

Nasz specjalista od PHP. Prywatnie - miłośnik Juventusu i Star Warsów. Jak sam o sobie mówi, także przykładny mąż. Uzależniony od rocka i metalu - im głośniejsza muzyka, tym lepiej!

Witold

PHP DEVELOPER

Programista frelancer, który rzucił korporację dla pracy ze sporą dozą niezależności. Pasjonat lotnictwa, licencjonowany operator Bezzałogowych Statków Powietrznych.

Bartosz

Bartosz

JavaScript wizard

Doświadczony inżynier oprogramowania, pracujący na co dzień w językach takich, jak Java i JavaScript. Pierwsze programy pisał już w szkole podstawowej, zawstydzając nauczycieli informatyki. Interesuje go jednak nie tylko samo kodowaniem, ale i biznesowy aspekt każdego produktu.

Olena

Olena

WEB Designer, FRONT-END Developer

Nie tylko utalentowana designerka, ale i malarka. Ukończyła ASP we Lwowie. Brała udział w różnych wystawach w Polsce i za granicą. Pracowała przy produkcji “Loving Vincent” - pierwszego pełnometrażowego filmu animowanego techniką malarską. Lubi dobre wino, książki i podróże.

Rafal

Rafał

WEB Designer, FRONT-END Developer

Entuzjasta nowych technologii. W wolnych chwilach udoskonala swoje umiejętności, a także rozwija się jako programista Ruby on Rails.

Daniel

Daniel

Grafik 2D/3D

Motion graphic designer. Jego pasją są szybkie samochody i górskie wspinaczki. W wolnych chwilach najchętniej spędza czas w towarzystwie dobrej książki i lampki wytrawnego wina.

Filip

Filip

Level Designer, 3D Supervisor

Level designer supervisor 3D. Twórca niezależnych filmów animowanych. Pasjonat każdego rodzaju animacji i nowych technologii.

Yasser

Yasser

Motion Graphic Designer

Absolwent studiów artystycznych, 2D i 3D designer z 7-letnim doświadczeniem. Pasjonat różnego rodzaju animacji video i tworzenia nowoczesnych prezentacji. Miłośnik filmów anime i morza.

Michal

Michał

Grafik Designer

Od 11 lat związany z grafiką komputerową. Na co dzień pracujący przy projektach z zakresu e-commerce. Prywatnie wielki fan snowboardu i surfingu, aktywny crossfitter.

Michal

Michał

VR developer

Programista VR i game developer z pasją. Prywatnie uwielbia Japonię w każdej postaci.

Piotr

Piotr

Game Developer

Najmłodszy członek naszej załogi, zafascynowany projektowaniem gier i programowaniem. Prywatnie - zapalony sportowiec, każdą wolną chwilę poświęcający akrobatyce.

Rafal

Rafał

Game Developer

Z zawodu kolejno: muzyk, filozof i informatyk. Deweloper gier stawiający na pierwszym miejscu dobrą zabawę użytkowników, zarówno w przestrzeni narracyjnej, jak i kinestetycznej. Od kilku lat zajmuje się technologiami bezdotykowymi, chociaż z równą pasją tworzy także gry klasyczne i VR. Prywatnie basista, fanatyk motorsportu i wielbiciel Wittgensteina.

Agata

Agata

Test Engineer

Certyfikowany tester oprogramowania. W wolnym czasie fanka wycieczek górskich i rowerowych.

Michal

Michał

Administrator Sieciowy

Piwosz, linuksiarz, psiarz, fajczarz. Studiował matematykę, historię, prawo i filozofię. Fakt, że Lem nie dostał Nobla, uważa za osobistą obrazę. Od 20 lat freelancer.

Monika

Monika

HR Specialist

Swoje doświadczenie zawodowe Monika zdobywała, pracując jako Specjalista od Administracji Systemami Wewnętrznymi i Manager w Credit Suisse. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie nieobce są jej także tajniki charakteryzacji i profesjonalnego makijażu. Wolny czas spędza, oglądając thrillery i komedie romantyczne, jeżdżąc na rowerze i zajmując się uprawą roślinek.

Tomasz

Tomasz

Emarketing Manager

Jeden z pierwszych certyfikowanych Profesjonalistów eHandlu i Google’a. Hobbystycznie coach i trener rozwoju osobistego, fan kotów oraz eMarketingu. Studiował informatykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie właściciel dwóch agencji marketingowych. Trener w Langas Group i partner MoreFromIt. Współwłaściciel znanego bloga KlinikaEcommerce.

Basia

Basia

Junior Front-End & Marketing Specialist

Pisanie tekstów to dla Basi „drugie ja”. Stawia pierwsze kroki w budowaniu stron i z tym wiąże swoją najbliższą przyszłość. Ta kobieta to niepoprawna entuzjastka bliskich i dalekich podróży. Kocha zwierzęta, ale szczególne miejsce w jej sercu zajmują koty. Franka Sinatry oraz zespołu Prodigy.

Lukasz

Łukasz

Social Media Specialist

Kreatywna głowa i strategiczne podejście do komunikacji. Powtarza, że social media nie muszą być trudne, niestety mogą. Tworzy koncepcje i kierunki komunikacji dla naszych klientów, które zawsze cenione są za świeże i nowatorskie podejście.

Julian

Julian

SEO Specialist

Z marketingiem tradycyjnym i internetowym związany właściwie przez całe życie zawodowe. Próbował swoich sił w hotelarstwie i agencjach reklamowych. Od ponad roku żywo zainteresowany szeroko pojętą tematyką SEO i nowinek ze świata pozycjonowania. Rosnące pozycje fraz kluczowych cieszą go wprost proporcjonalnie do wzrostu przychodów klienta. Nie są mu też obce zagadnienia z kręgu copywritingu, kampanii AdWords i e-mail marketingu. Zapalony nerd-fantasta i miłośnik czytania książek.

Lidia

Lidia

SEO/SEM Specialist

Pasjonatka marketingu internetowego oraz nowinek z tej branży. W czasie wolnym miłośniczka książek o modzie i sztuce życia. Lubi muzykę klasyczną i jest na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi.

Marcelina

Marcelina

Copywriter Intern

Marcelina jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, gdzie zakochała się w marketingu. Na co dzień jej pasją są gry komputerowe oraz hard rock. Nie może żyć bez zimnej zielonej herbaty i swojego psa. Ceni sobie dobre towarzystwo, jak i chwile prywatności.

Dorota

Dorota

Social Media Intern

Studentka ostatniego roku komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim, zakochana w teorii komunikacji, dlatego swoje pierwsze zawodowe kroki stawia właśnie w prowadzeniu social media. Poza tym kręci ją user experience, projektowanie graficzne, i budowanie strategii komunikacyjnej. Mistrzyni świata w gadatliwości, pasjonatka kulinariów, bawi ją groteska, jeździ po świecie autostopem i lubi potańczyć przy dobrej elektronice.

Say hello
JESTEŚ GOTOWY
DO STARTU?

Moment wejścia na pokład tuż przed podróżą zawsze jest nieco stresujący. Ale pamiętaj, że masz pierwszeństwo. Usiądź wygodnie w fotelu, a my zadbamy o to, by podróż przebiegła bez przeszkód.

Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj z naszymi klientami o warunkach współpracy, jakie oferujemy. Możesz również skontaktować się z nami online.

Jeśli marzy Ci się kosmiczna przygoda, dobrze trafiłeś. Zapraszamy do startu.

logo morefromit

MOREFROMIT sp. z o.o.
PL. SOLNY 14A/6
50-062 WROCŁAW

NIP: 8971832641
REGON: 36609544500000
KRS: 0000652804