CASE STUDY

ANGIELSKI123
Kursy internetowe do nauki 5 języków obcych, przetłumaczone na wiele języków, różne rynki

CLIENT

FUNMEDIA sp. z o.o.

Poland

OUR ROLE

Design, Development

PLATFORMS

Desktop, Tablet, Mobile

EXPLORE MORE+

ZADANIE

W ramach projektu przygotowane zostały projekty stron, strony internetowe (wykorzystujące framework Zend), jak też panele umożliwiające tworzenie zadań przez metodyków i obsługę sprzedaży grupowych.

Dzięki narzędziom udostępnionym firmie możliwa była współpraca z ponad 300 firmami od zakupów grupowych z ponad 60 krajów i automatyczna obsługa rozliczeń tych zakupów. Panele dla metodyków umożliwiły firmie stworzenie ponad 5000 zadań do nauki języków. W ramach projektu zostały wykonane dedykowane integracje z systemami płatniczymi operatorów Orange i Play, jak też systemami tych operatorów do wysyłki smsów (SMS MO / SMS MT) z wykorzystaniem komponentów napisanych w Java.

W ramach projektu stworzony został panel nauczyciela i kompletna zawartość kursu (dialogi, ćwiczenia, fotolekcje, listy słówek, powtórki słowek i inne) jak też panel admina do bieżącej obsługi portalu (statystyki, raporty, uprawnienia, tworzenie treści itp.). Platforma została zintegrowana z systemem płatności payu.

img

RESULTS

RESULTS

Kursy językowe dostępne są w wielu wersjach językowych i korzystają z nich osoby na całym świecie. Jest ich już ponad 650.000 >osób.

NEXT PROJECT

SEE THE NEXT PROJECT: EARLY LOGIC
Aplikacja do diagnozy oraz terapii dyskalkulii

 

SEE THE PROJECT >>