CASE STUDY

CODEARENA
Turniej dla programistów

CLIENT

Eningo Agency

Poland

OUR ROLE

Design, Development

PLATFORMS

Desktop

EXPLORE MORE+

PROJECT DESCRIPTION

Programiści mieli za zadanie stworzyć sztuczną inteligencję sterującą jednostkami w udostępnionej przez nas grze. Projekt miał na celu pozyskanie  utalentowanych i ambitnych programistów ,chętnych do współpracy z firmami otwartymi na innowacyjne metody rekrutacji.

W ramach projektu wykonane zostały m.in. identyfikacja wizualna, strony internetowe (w tym landing page z efektem paralaksy) i gra w HTML5 (oparta na canvas i socketach, a czat na stronie na websocketach).
Strony internetowe napisane były z wykorzystaniem frameworków Phalcon i Laravel. W serwisie możliwa była bezpośrednia komunikacja użytkowników między sobą (czat, forum, komentarze pod artykułami).
W ramach projektu zostały wykonane integracje z portalami GazetaPraca.pl i Praca.pl w celu wyświetlania ogłoszeń o pracę z tych portali (dostęp do kilkadziesięciu tysięcy ogłoszeń). Wykonany został również panel rekrutacyjny dla programistów, w którym wprowadzali swoje umiejętności i CV, które były udostępniane rekruterom, którzy mogli za pośrednictwem serwisu wyszukiwać potencjalnych kandydatów na stanowiska IT.
Projekt został zintegrowany z systemem płatności DotPay.

img
img
img

Identyfikacja wizualna

W ramach projektu poza stronami WWW wykonane zostały: wizytówki, plakaty, rollupy, ulotki. Stworzono grafiki dla gry CodeCraft (projekt Golemów, Rycerzy i wszystkich elementów mapy).

img

Web design

Stworzenie 2 stron www - dla edycji polskiej i zagranicznej. Zaprojektowanie panelu rekrutacyjnego. Wykonanie landing page do pozyskiwania programistów, reklamowanego na facebook.

Concept art
img

RESULTS

RESULTS

Odbyło się kilka edycji turnieju (w tym międzynarodowa) i udało się pozyskać dane kontaktowe 1500 programistów.

NEXT PROJECT

SEE THE NEXT PROJECT: LERNI
Aplikacja do nauki języków

 

SEE THE PROJECT >>