TWORZENIE APLIKACJI I OPROGRAMOWANIA

NASZE
USŁUGI

Tworzymy aplikacje mobilne na platformy iOSi Android. Dostarczamy zaawansowane systemy webowe. W procesie jakim jest tworzenie aplikacji i oprograowania, stawiamy na wydajność, niezawodność i terminowość. Zapewniamy wysoką jakość nie tylko wyglądu naszych produktów, ale też pisanego kodu.

TWORZENIE OPROGRAMOWANIA - NASZE USŁUGI

custom

APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE

Tworzymy aplikacje na systemy iOS i Android. Wiemy jak skutecznie wprowadzić je na rynek światowy. Rozwiązania, które stworzyliśmy pobrano ponad milion razy. Zdobyły międzynarodowe uznanie użytkowników na całym świecie.

web

STRONY WWW

Tworzenie stron WWW, które są piękne, użyteczne i wydajne to nasza specjalność. Projekty które tworzyliśmy obsługują ruch nawet miliona odsłon dziennie bez najmniejszego problemu, co jest potwierdzane na co dzień. Korzystamy z frameworków Laravel, Phalcon, Zend czy Symphony po stronie serwera i Jquery, Angular (i inne) po stronie klienta. Zawsze wykorzystujemy najnowsze technologie. Dbamy o wysoką jakość kodu który tworzymy.

custom

WEB/APP DESIGN

W naszym teamie projektują światowej klasy Web Designerzy. Gwarantujemy że projekty zostaną wykonane w zgodzie z najnowszymi trendami designu. Dzięki współpracy z nami klient może dopasować wygląd projektu do swoich gustów i oczekiwań.

web

API DLA APLIKACJI

Tworzymy API dla aplikacji mobilnych, zarówno dla nowych projektów jak i istniejących rozwiązań. Posiadamy doświadczenie w integrowaniu z kilkunastoma systemami płatności z całego świata. Nie stanowi dla nas problemu integracja z dowolnym systemem płatniczym lub operatorem komórkowym (wysyłka i odbiór SMS, SMSy premium lub płatności rekurencyjne).

custom

VR & AR

Technology is continuously moving forward and so are we. Our team consists of specialists who are capable of facing even the most ambitious requirements of our clients. The virtual augmented reality is an amazing solution for many businesses and helps to build an innovative brand.

web

Interactive applications

We're building apps for such interactive devices as touchscreen tables, touchless interactive walls and storefronts and many more. Interactive apps are also an incredible marketing tool.

custom

Animations for Advertising

Our 2D and 3D graphic designers can create for your custom animations, that will allow you to present your new product, explain how your tool works or even engage your users to interact with your brand

web

Games

We are capable of creating a game from scratch, not only for mobile devices but also using VR, AR or interactive touch and touchless technologies. Experienced 2D and 3D designers can give your game unique and unforgettable style and atmosphere.

web

TERMINOWOŚĆ

Dotrzymujemy terminów. Jesteśmy w stanie tworzyć projekty w ekspresowym czasie, włącznie z tworzeniem działających prototypów w czasie 48h. Prototypy takie mogą być idealne do testowania pomysłów biznesowych bez inwestowania dużych pieniędzy w rozbudowane projekty. Wspólnie stworzymy Twój projekt metodą Lean Startup.

web

OUTSOURCING USŁUG IT

Wiemy jak ważne jest wsparcie projektów po ich zakończeniu. Na początku współpracy ustalamy warunki takiego wsparcia i gwarantujemy opiekę nad projektem. Klient uzyskuje dostęp do kodu źródłowego jak też repozytorium w którym może śledzić historię procesu jakim jest tworzenie oprogramowania.

web

BEZPIECZEŃSTWO

Kod który tworzymy jest bezpieczny. Znamy zagrożenia i dzięki latom doświadczeń zabezpieczamy nasze systemy przed zagrożeniami takimi jak SQL Injection, Cross-site scripting, Cross-site request forgery i innymi. Gdy projekt tego wymaga pomagamy zabezpieczać również konta użytkowników (One Time Password, sprawdzanie lokalizacji użytkownika, zabezpieczenia przed Brute Force, tokeny SMS i inne). Wdrażamy plany backupowe gwarantujące ciągłość pracy serwisów nawet w przypadku awarii serwerów.

web

DORADZTWO BIZNESOWE

Potrafimy pomóc w budowie udanego biznesu ecommerce. Jeśli masz pomysł na innowacyjny start up, platformę lub aplikację koniecznie skontaktuj się z nami. Na bazie naszych doświadczeń potrafimy odradzić złe pomysły lub dostrzec okazje rozwoju biznesu i zaproponować pełne wsparcie.

custom

MIĘDZYNARODOWA WSPÓŁPRACA

Jesteśmy otwarci na współpracę z międzynarodowymi klientami. Płynnie komunikujemy się w językach angielskim i niemieckim. Pracowaliśmy m in.dla klientów w Niemczech, Dubaju czy Australi.