O NAS

TWORZYMY
APLIKACJE
NA SYSTEMY
IOS I ANDROID

Robimy to, co kochamy i potrafimy najlepiej. Każdego dnia zamieniamy kod w konkretne produkty i usługi dostosowane do potrzeb naszych klientów i użytkowników. Jesteśmy szybcy w działaniu, zbieraniu informacji i ich analizie. Pracujemy dla Ciebie, dbając o jakość kodu, który tworzymy. Niczym strażnicy galaktyki zapewniamy bezpieczeństwo realizowanych projektów.

Jeśli jesteś gotowy na kosmiczną podróż, zapraszamy Cię na pokład. Dołącz do kilkudziesięciu zadowolonych klientów. Przestrzeń układów IT stoi przed Tobą otworem. Podczas wyprawy załoga naszego statku kosmicznego nie wprowadzi Cię w sferę fantastycznych ciekawostek, tylko odkryje przed Tobą tajemnicę skutecznych projektów.

JAK PRACUJEMY?

custom

ESTETYCZNIE

Wiemy, jak ważną rolę spełnia opakowanie. Stąd też ogromne znaczenie ma dla nas wygląd tworzonych produktów. Piękny design sprawdza się przecież marketingowo i pozwoli wyróżnić Twój produkt lub usługę na tle konkurencji.

web

METODOLOGICZNIE

SCRUM lub KANBAN to metody, których używamy do zarządzania procesami. Wszystkie prace dokumentujemy w repozytorium GIT (Bitbucket).

Jako klient posiadasz do niego dostęp i możesz w każdym momencie dokonać inspekcji kodu. Co więcej, udostępniamy Ci dokumentację zadań na JIRA, dzięki czemu masz pełny wgląd w proces tworzenia aplikacji iOS, Android itd.

web

NARZĘDZIA

web web web web web web

web

JĘZYKI PROGRAMOWANIA

  • PHP (Laravel, Phalcon, Symphony, Doctrine, Zend)
  • JavaScript (Node.JS)
  • Java (Android)
  • Objective-C (iOS)
  • SWIFT (iOS)
  • MySQL, Redis, RabbitMQ, Eloquent, Elasticsearch, Kibana

MoreFromIT A PILNE PROJEKTY

Nie boimy sie krótkich terminów

Tworzymy prototypy nawet w 48h, bo projekty, które wykonaliśmy w tym trybie, nierzadko okazywały się bardziej rentowne dla naszych klientów.

Wierzymy, że szybkości nie da się utrzymać bez sprawnie funkcjonującej technologii. Stąd działający produkt jest dla nas priorytetem.

PARTNERZY

img
img

OUTSOURCING IT - TEAM

Adam Bisz

Adam Bicz

CEO/Founder

Programista od 14 lat. Co-founder projektów Lingly i Codearena. CTO w firmie Sendingo. Pracował w Polsce, Niemczech i Dubaju. Twórca niezwykle popularnych aplikacji mobilnych (niektóre z nich pobrane zostały już ponad milion razy!). Kluczowymi słowami są dla niego: stabilność, niezawodność i opłacalność biznesowa projektów.

Kajetan Maćkowiak

Kajetan Maćkowiak

COO/CSO/Founder

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat sportu, były koszykarz. W swojej karierze tworzył i rozwijał takie projekty, jak: Sprzedajemy.pl, Activegps.pl, Virtuality360.com, Sendingo.pl. Kształcił się w USA i Australii. Specjalista od rozwoju start-upów - główne obszary jego zawodowych zainteresowań to zarządzanie, sprzedaż oraz marketing.

Klaudyna

Klaudyna

Lead graphic designer

Z wykształcenia jestem architektem, a z zamiłowania i zawodu grafikiem-ilustratorem. Doświadczenie zdobywałam jako freelancer i pracownik agencji kreatywnych na wielu płaszczyznach grafiki, zaprojektuję wszystko :) Najbardziej ciągnie mnie jednak w kierunku ilustracji i projektowania na potrzeby gier. Prywatnie jestem miłośniczką koni, które szkolę metodami naturalnymi, a od prawie 10 lat tworzę zespół hipoterapeutyczny i pracuję z dziećmi niepełnosprawnymi.

Jakub

Jakub

PHP Developer

Doświadczony w pracy przy produktach SaaS. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Oprócz kodowania w PHP, uwielbia embedded C oraz robotykę.

jagoda

Jagoda

Receptionist

Wsparcie działu administracji. Studentka psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Geek w czystej postaci - pasjonuje ją wszystko od Kinowego Uniwersum Marvela aż do Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach jeździ na swoim rowerze miejskim i słucha muzyki filmowej.

Monika

Monika

HR Specialist

Swoje doświadczenie zawodowe Monika zdobywała, pracując jako Specjalista od Administracji Systemami Wewnętrznymi i Manager w Credit Suisse. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie nieobce są jej także tajniki charakteryzacji i profesjonalnego makijażu. Wolny czas spędza, oglądając thrillery i komedie romantyczne, jeżdżąc na rowerze i zajmując się uprawą roślinek.

Donimik

Dominik

PHP Developer

Od najmłodszych lat zainteresowany informatyką. Pierwsze kroki w programowaniu stawiał już w wieku 13 lat. Zapalony użytkownik Linuxa. Nie zapomina także o zdrowym stylu życia, a jego następnym celem jest przebiegnięcie maratonu.

Oleg

Oleg

PHP Developer

Od 4 lat zajmuje się rozwojem aplikacji webowych, zaś od 2 poszerza swoje umiejętności w dziedzinie aplikacji mobilnych. Jego entuzjazm i chęć rozwoju od razu podbiły nasze serce - szybko zrozumieliśmy, że chcemy go w naszej firmie! Swoją przygodę z programowaniem rozpoczął jako 15-latek. Jako 18-latek napisał swój pierwszy mp3-player. W wolnych chwilach najchętniej gra na gitarze - jak przyznaje jednak, granie na niej idzie mu, niestety, znacznie słabiej niż kodowanie ;)

Szymon

Szymon

PHP DEVELOPER

Nasz specjalista od PHP. Prywatnie - miłośnik Juventusu i Star Warsów. Jak sam o sobie mówi, także przykładny mąż. Uzależniony od rocka i metalu - im głośniejsza muzyka, tym lepiej!

Agnieszka

Agnieszka

FRONT-END Developer

Wcześniej zajmowała się backendem jednak od dłuższego czasu ciągnęło ją do frontendu, w czym może się realizować w firmie i za co jest wdzięczna ;) W wolnych chwilach uczy się grać na gitarze, lubi podróżować i chodzić po górach.

Bartek

Bartek

Junior Front-End Developer

Dla znajomych — Manu. Frontendowiec z wyboru, zafascynowany nowymi technologiami, miłośnik terrarystyki. Wolny czas poświęca sportom ekstremalnym przemierzając okolice Wrocławia na longboardzie. Fan mocnego brzmienia, który na co dzień opiekuje się swoją pasieką. Od czasu do czasu lubi spojrzeć na świat z góry, latając dronem.

hanna

Hanna

Android Developer

Hanna dołączyła do MoreFromIT.com jako jedyna dziewczyna w dziale mobile developerów. Pochodzi z Ukrainy, lecz zakochała się we Wrocławiu. W wolnym czasie uprawia trekking górski uwieczniając piękne widoki na fotografiach. Lubi dobrą muzykę i zabawę ze zwierzętami.

Filip

Filip

Level Designer, 3D Supervisor

Level designer supervisor 3D. Twórca niezależnych filmów animowanych. Pasjonat każdego rodzaju animacji i nowych technologii.

Yasser

Yasser

Motion Graphic Designer

Absolwent studiów artystycznych, 2D i 3D designer z 7-letnim doświadczeniem. Pasjonat różnego rodzaju animacji video i tworzenia nowoczesnych prezentacji. Miłośnik filmów anime i morza.

Olena

Olena

Grafik Designer, FRONT-END Developer

Nie tylko utalentowana designerka, ale i malarka. Ukończyła ASP we Lwowie. Brała udział w różnych wystawach w Polsce i za granicą. Pracowała przy produkcji “Loving Vincent” - pierwszego pełnometrażowego filmu animowanego techniką malarską. Lubi dobre wino, książki i podróże.

Basia

Basia

Junior Front-End & Marketing Specialist

Pisanie tekstów to dla Basi „drugie ja”. Stawia pierwsze kroki w budowaniu stron i z tym wiąże swoją najbliższą przyszłość. Ta kobieta to niepoprawna entuzjastka bliskich i dalekich podróży. Kocha zwierzęta, ale szczególne miejsce w jej sercu zajmują koty. Franka Sinatry oraz zespołu Prodigy.

Lidia

Lidia

SEO/SEM Specialist

Pasjonatka marketingu internetowego oraz nowinek z tej branży. W czasie wolnym miłośniczka książek o modzie i sztuce życia. Lubi muzykę klasyczną i jest na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi.

Marcelina

Marcelina

Copywriter

Zakochana w marketingu pasjonatka gier komputerowych i hard rocka. Codzienne życie spędza na bieganiu między uczelnią, gdzie stara się o tytuł magistra — a pracą. Od dzieciństwa miłośniczka słowa pisanego. Określa siebie jako psiarę, wolny czas spędzając ze swoim pupilem. Na jej biurku zawsze stoi green ice tea, od której jest uzależniona. Ceni sobie dobre towarzystwo, jak i chwile prywatności.

Jakub

Jakub

Project Manager

Człowiek orkiestra. Łatwiej policzyć palce u rąk niż tematy, o których nie potrafi długo i fascynująco opowiadać. Pasjonuje się biznesem i nowoczesnymi sposobami zarządzania projektami. Nie lubi monotonii i najlepiej czuje się, kiedy dużo się dzieje.

Alicja

Alicja

Project Manager

Od wielu lat związana jest z projektami UE. Od niedawna zdobywa doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi. Wolny czas uwielbia spędzać, oglądając thrillery oraz czytając książki o psychologii. Miłośniczka jazdy na rowerze i pole dance.

Jakub

Jakub

Group Tax Manager

Doradca podatkowy, człowiek-optymalizacja. Wymyśla dla siebie zajęcia niestworzone - od wspinaczki skałkowej do bycia sędzią rugby. Jak akurat pogoda nie pozwala się ruszać - miłośnik wina i dobrego jedzenia.

Michal

Michał

Junior Front-End Developer

W końcu czuje, że jest we właściwym miejscu i cieszy się, że może rozwijać swoje skrzydła jako frontendowiec. Zainteresowany astronomią, nowymi technologiami, trochę fotografią. Lubi wszelkiego rodzaju zagadki, gry i jazdę na rowerze.

Krzysztof

Krzysztof

DevOps engineer

Krzysztof, miłośnik techniki. W pracy skupia się na architekturze rozwiązań, zaś po pracy śmiga na motocyklu.

Mariusz

Mariusz

PHP Developer

Zanim zdecydował się rozpocząć naukę PHP, przez kilka lat pracował jako programista baz danych.

Kamila

Kamila

Buzz Marketing

Studentka drugiego roku komunikacji wizerunkowej UWr na specjalności branding. Najbardziej interesuje ją proces projektowania strategii i komunikacji marek. Śmiało może przyznać, że lubi to, co studiuje. Pije mleko z kawą, nigdy odwrotnie. Miłośniczka trzasku winylowych płyt, literatury rosyjskiej i celowego gubienia się w obcych miastach.

Jakub

Jakub

New Business Developer

Optymistycznie nastawiony do życia pasjonat motorsportu w każdej postaci. W trakcie swojej kariery zarządzał markami w branży medycznej, rozrywkowej i technologicznej. Mieszkał w Nowym Yorku, Londynie, Monachium i Sydney, gdzie zdobywał wykształcenie i doświadczenie z zakresu customer service, sprzedaży i marketingu. Lubi ludzi i aktywny styl życia.

Marta

Marta

Web Graphic Designer

W pracy projektuje czadowe logacze i webowe dzieła sztuki, prywatnie zajmuje się plakatem artystycznym. Może pochwalić się współpracą z Wrocławską Galerią Plakatu oraz dwoma niezależnymi ośrodkami kulturalnymi w Nowym Jorku. Jedna z jej prac zasila zbiory Muzeum Designu w Zurychu. W lecie zamienia się w wojującego biegacza-siłacza, w zimie głównie je słodycze i ogląda stare filmy. Kocha muzykę, podróże i adrenalinę. Widziała 6 razy wszystkie sezony IT Crowd.

Marta

Marta

Head of Administration

Specjalista w zakresie prawa pracy i zarządzania obszarem HR z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w strukturach sektora finansów publicznych. Członek zespołu odpowiedzialnego za sukces największej imprezy sportowej ostatnich lat w kraju - The World Games 2017 Wrocław. Dba o pracowników, płatności i prawidłowe funkcjonowanie naszej organizacji. Życiowe motto: „ Nic nie jest podawane na tacy - w drodze do celu zwykle trafia się na przeszkody. Kiedy się pojawiają, zastanawiam się, jak je pokonać, nigdy nie myślę, że to już koniec drogi”. Prywatnie - szczęśliwa mama, żona i fanka żużla.

Say hello
JESTEŚ GOTOWY
DO STARTU?

Moment wejścia na pokład tuż przed podróżą zawsze jest nieco stresujący. Ale pamiętaj, że masz pierwszeństwo. Usiądź wygodnie w fotelu, a my zadbamy o to, by podróż przebiegła bez przeszkód.

Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj z naszymi klientami o warunkach współpracy, jakie oferujemy. Możesz również skontaktować się z nami online.

Jeśli marzy Ci się kosmiczna przygoda, dobrze trafiłeś. Zapraszamy do startu.

logo morefromit

MOREFROMIT sp. z o.o.
PL. SOLNY 14A/6
50-062 WROCŁAW

NIP: 8971832641
REGON: 36609544500000
KRS: 0000652804