O NAS

TWORZYMY
APLIKACJE
NA SYSTEMY
IOS I ANDROID

Robimy to, co kochamy i potrafimy najlepiej. Każdego dnia zamieniamy kod w konkretne produkty i usługi dostosowane do potrzeb naszych klientów i użytkowników. Jesteśmy szybcy w działaniu, zbieraniu informacji i ich analizie. Pracujemy dla Ciebie, dbając o jakość kodu, który tworzymy. Niczym strażnicy galaktyki zapewniamy bezpieczeństwo realizowanych projektów.

Jeśli jesteś gotowy na kosmiczną podróż, zapraszamy Cię na pokład. Dołącz do kilkudziesięciu zadowolonych klientów. Przestrzeń układów IT stoi przed Tobą otworem. Podczas wyprawy załoga naszego statku kosmicznego nie wprowadzi Cię w sferę fantastycznych ciekawostek, tylko odkryje przed Tobą tajemnicę skutecznych projektów.

JAK PRACUJEMY?

custom

ESTETYCZNIE

Wiemy, jak ważną rolę spełnia opakowanie. Stąd też ogromne znaczenie ma dla nas wygląd tworzonych produktów. Piękny design sprawdza się przecież marketingowo i pozwoli wyróżnić Twój produkt lub usługę na tle konkurencji.

web

METODOLOGICZNIE

SCRUM lub KANBAN to metody, których używamy do zarządzania procesami. Wszystkie prace dokumentujemy w repozytorium GIT (Bitbucket).

Jako klient posiadasz do niego dostęp i możesz w każdym momencie dokonać inspekcji kodu. Co więcej, udostępniamy Ci dokumentację zadań na JIRA, dzięki czemu masz pełny wgląd w proces tworzenia aplikacji iOS, Android itd.

web

NARZĘDZIA

web web web web web web

web

JĘZYKI PROGRAMOWANIA

  • PHP (Laravel, Phalcon, Symphony, Doctrine, Zend)
  • JavaScript (Node.JS)
  • Java (Android)
  • Objective-C (iOS)
  • SWIFT (iOS)
  • MySQL, Redis, RabbitMQ, Eloquent, Elasticsearch, Kibana

MoreFromIT A PILNE PROJEKTY

Nie boimy sie krótkich terminów

Tworzymy prototypy nawet w 48h, bo projekty, które wykonaliśmy w tym trybie, nierzadko okazywały się bardziej rentowne dla naszych klientów.

Wierzymy, że szybkości nie da się utrzymać bez sprawnie funkcjonującej technologii. Stąd działający produkt jest dla nas priorytetem.

PARTNERZY

img
img

Management

Adam Bisz

Adam Bicz

CEO/Founder

Programista od 14 lat. Co-founder projektów Lingly i Codearena. CTO w firmie Sendingo. Pracował w Polsce, Niemczech i Dubaju. Twórca niezwykle popularnych aplikacji mobilnych (niektóre z nich pobrane zostały już ponad milion razy!). Kluczowymi słowami są dla niego: stabilność, niezawodność i opłacalność biznesowa projektów.

Kajetan Maćkowiak

Kajetan Maćkowiak

COO/CSO/Founder

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat sportu, były koszykarz. W swojej karierze tworzył i rozwijał takie projekty, jak: Sprzedajemy.pl, Activegps.pl, Virtuality360.com, Sendingo.pl. Kształcił się w USA i Australii. Specjalista od rozwoju start-upów - główne obszary jego zawodowych zainteresowań to zarządzanie, sprzedaż oraz marketing.

Say hello
JESTEŚ GOTOWY
DO STARTU?

Moment wejścia na pokład tuż przed podróżą zawsze jest nieco stresujący. Ale pamiętaj, że masz pierwszeństwo. Usiądź wygodnie w fotelu, a my zadbamy o to, by podróż przebiegła bez przeszkód.

Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj z naszymi klientami o warunkach współpracy, jakie oferujemy. Możesz również skontaktować się z nami online.

Jeśli marzy Ci się kosmiczna przygoda, dobrze trafiłeś. Zapraszamy do startu.

logo morefromit

MOREFROMIT sp. z o.o.
PL. SOLNY 14A/6
50-062 WROCŁAW

NIP: 8971832641
REGON: 36609544500000
KRS: 0000652804