Jak wybrać odpowiedni Software House do moich potrzeb?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ+
Poszukując kompetentnych osób do realizacji Twojego projektu, masz do wyboru freelancera lub software house. Wybór może nastręczać wielu trudności i budzi wiele wątpliwości. Gdy jednak podejmiesz decyzję i postanowisz podjąć współpracę z firmą programistyczną, czeka Cię kolejna trudna decyzja - jaki software house wybrać? Podpowiemy, na co warto zwrócić uwagę i jakimi kryteriami się kierować przy wyborze tak, aby być w pełni zadowolonym ze swojego projektu.


Na co zwrócić uwagę, wybierając Software House?

Istnieje kilka głównych kryteriów, którymi należy się kierować. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy masz już sprawdzoną firmę i wiesz, że możesz na niej polegać. Skoro tu jednak jesteś, najprawdopodobniej jeszcze poszukujesz najlepszego rozwiązania, prawda? Na jakie pytania powinieneś zatem sobie odpowiedzieć?

Jaki jest Twój budżet na projekt?

Pytanie to jest istotne z dwóch względów. Nie jest odkryciem stwierdzenie, że duży projekt pochłonie większe nakłady finansowe. Drugim, nawet ważniejszym w kwestii pytania "jaki software house wybrać?" jest fakt, że różne firmy specjalizują się w różnego rodzaju projektach. Niekoniecznie software house specjalizujący się w dużych projektach sprawdzi się przy tych dużo mniejszych. Wymagają one bowiem odmiennego podejścia. Nie jest to czasem wykluczone - w tym celu najlepiej zorientować się w dotychczasowych dokonaniach firmy, którą bierzemy pod uwagę.

Terminowość i deadliny

Jeśli ta kwestia jest dla Ciebie wyjątkowo istotna, wybierz software house. Firma składająca się z kilku osób wykona projekt sprawniej niż jeden freelancer. Jednak i tu występują rozbieżności - każda firma może mieć inny czas realizacji zleceń, dlatego warto wziąć ten aspekt pod uwagę już na początku. Szczególnie jeśli projekt jest bardzo istotny i posiada określony termin realizacji.

Jak wybrać najlepszy software house - podsumowanie

Najlepszy software house to ten, który w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom. Opinie w sieci mogą odpowiedzieć na część nurtujących pytań, jednak to, co sprawdzi się u jednego klienta, niekoniecznie sprawdzi się u innego. Dlatego ważne jest to, aby wziąć pod uwagę wymienione wcześniej aspekty. Wysiłek włożony w wybór właściwego software house’u może zaprocentować długotrwałą współpracą. Zapraszamy również do kontaktu z nami - chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania i wątpliwości.

ZOBACZ RÓWNIEZ

Say hello
JESTEŚ GOTOWY
DO STARTU?

Moment wejścia na pokład tuż przed podróżą zawsze jest nieco stresujący. Ale pamiętaj, że masz pierwszeństwo. Usiądź wygodnie w fotelu, a my zadbamy o to, by podróż przebiegła bez przeszkód.

Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj z naszymi klientami o warunkach współpracy, jakie oferujemy. Możesz również skontaktować się z nami online.

Jeśli marzy Ci się kosmiczna przygoda, dobrze trafiłeś. Zapraszamy do startu.

logo morefromit

MOREFROMIT sp. z o.o.
PL. SOLNY 14A/6
50-062 WROCŁAW

NIP: 8971832641
REGON: 36609544500000
KRS: 0000652804