codearena

Turniej dla programistów

OPIS PROJEKTU

Programiści mieli za zadanie stworzyć sztuczną inteligencję sterującą jednostkami w udostępnionej przez nas grze. Projekt miał na celu pozyskanie utalentowanych i ambitnych programistów, chętnych do współpracy z firmami otwartymi na innowacyjne metody rekrutacji.

W ramach projektu wykonano identyfikację wizualną, strony internetowe (w tym landing page z efektem paralaksy) i grę w HTML5 (opartą na canvas i socketach, a czat na stronie na websocketach). Strony www. napisano z wykorzystaniem frameworków Phalcon i Laravel. Użytkownicy komunikowali się między sobą w ramach czatu, forum i komentarzy pod artykułami. Ponadto na projekt złożyły się integracje z portalami GazetaPraca.pl i Praca.pl, w celu wyświetlania kilkudziesięciu tysięcy ogłoszeń o pracę w wymienionych serwisach. Wykonano również panel rekrutacyjny dla programistów, w którym mogli oni dzielić się swoimi kompetencjami oraz CV z rekruterami szukającymi za pośrednictwem serwisu kandydatów do pracy w IT. Projekt zintegrowano również z systemem płatności DotPay.

codearena codearena

Identyfikacja wizualna

W ramach projektu powstały również akcydensy i materiały promocyjne, takie jak: wizytówki, plakaty, roll-upy, ulotki. Zaprojektowano grafiki na potrzeby gry CodeCraft (projekt Golemów, Rycerzy i wszystkich elementów mapy).

Web design

Powstały dwie strony www. - dla edycji polskiej i zagranicznej. Zaprojektowano panel rekrutacyjny. Wykonano landing page do pozyskiwania programistów, który reklamowany był na Facebooku.

codearena