Software house Wrocław

Jako wrocławski software house oferujemy kompleksowe tworzenie i obsługę projektów IT na zamówienie. Nasze projekty oparte są na aplikacjach mobilnych i webowych. Podczas tworzenia zamówionego oprogramowania kładziemy duży nacisk na analizę procesów biznesowych oraz integrację aplikacji z innymi systemami. Oprócz dostarczenia klientowi gotowego i przetestowanego oprogramowania, służymy pomocą podczas wdrażania zamówionego projektu oraz oferujemy kompleksową opiekę nad działającymi aplikacjami. W czasie całego procesu projektowania oprogramowania korzystamy z metody analizy użyteczności, dzięki czemu dostarczane przez nas produkty są wygodne i łatwe w obsłudze.


W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tworzenie platform B2B, jak i systemów e-commerce. Podczas projektowania dedykowanych aplikacji i oprogramowania na zamówienie kierujemy się zadowoleniem klienta oraz krótkim terminem dostarczenia projektu. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, aby usprawnić procesy zachodzące w Twojej firmie. Biuro naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, co nie przeszkadza nam w obsługiwaniu międzynarodowych klientów, którzy chętnie korzystają z usług naszej firmy.

Say hello
JESTEŚ GOTOWY
DO STARTU?

Moment wejścia na pokład tuż przed podróżą zawsze jest nieco stresujący. Ale pamiętaj, że masz pierwszeństwo. Usiądź wygodnie w fotelu, a my zadbamy o to, by podróż przebiegła bez przeszkód.

Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj z naszymi klientami o warunkach współpracy, jakie oferujemy. Możesz również skontaktować się z nami online.

Jeśli marzy Ci się kosmiczna przygoda, dobrze trafiłeś. Zapraszamy do startu.

logo morefromit

MOREFROMIT sp. z o.o.
PL. SOLNY 14A/6
50-062 WROCŁAW

NIP: 8971832641
REGON: 36609544500000
KRS: 0000652804